O NAS

Obiekt turystyczny założony w 1994 roku, który miał na celu świadczenia usług związanych z wypoczynkiem nad polskim morzem. Przede wszystkim dla rodzin z dziećmi.

Właściciele Ośrodka ZEDAN

Z uwagi na starania jakich dokładamy aby Wasz wypoczynek i wakacje były wyjątkowe spotykamy się z większością pensjonariuszy, którzy wracają do nas od wielu lat. Sprawdzony obiekt, oraz rozwijająca się miejscowość mająca miano uzdrowiska zachęcają do corocznych powrotów w to samo miejsce.  Nasz ośrodek słynie z otwartej, rodzinnej atmosfery, jest  miejscem idealnym na rodzinne wakacje blisko morzaW związku z powyższym, zapraszamy wszystkich serdecznie na wczasy na nasze piaszczyste plaże przepełnione morską bałtycką bryzą.

ZEDAN Sianożęty

Ośrodek od początku istnienia jest firmą rodzinną i mamy nadzieję że będzie przekazywany z pokolenia na pokolenie, aby budować prawdziwą rodzinną markę w sferze turystyki jaka działa na naszym terenie. Mając na względzie naszych pensjonariuszy, chcąc kontynuować idee założycieli, co roku są prowadzone inwestycje mające na celu polepszenie warunków wypoczynkowych, ku uciesze zarówno naszych stałych jak i nowych klientów. Prowadzone są między innymi prace związane z wymianą całej bazy noclegowej, a w szczególności starych domków, które powoli wypierają domki z litego drewna tzw. Bala. Do tej decyzji w 2013 r przyczynił się zakup całej linii technologicznej do obróbki drewna, na podstawie której domki znajdujące się na naszym obiekcie, projektujemy, obrabiamy i budujemy sami. Bardzo poważnie bierzemy pod uwagę Państwa opinie i sugestie w tym przedmiocie. Od wielu lat nie poprzestajemy w swoich działaniach mając nadzieję, że dokonamy zmian, które ucieszą wszystkich.